UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Syrena nie ma szczescia. To o czym pisał Głos wiele lat temu a o czym przypomina Olaf można równie dobrze napisac i dzisiaj w odniesieniu do inwestycji deweloperskiej, ktora rozpoczela sie w tym samym miejscu kilkanascie miesiecy temu. Tez posprzatano wyrownano, ogrodzono, nawet sa smieci. ..
RSZ