UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Savoir vivre w PRL !!??! Koń by się uśmiał! Ulubionymi słowami - i najczęściej używanymi - były słowa znienawidzone przez obywateli PRL, takie jak: NIE, NIE MA, NIE BĘDZIE, NIE WIEM, NIE WOLNO, NIE DOZWALA SIĘ, NIEDOPUSZCZALNIE!, NIGDY, NIE - NIE I JESZCZE RAZ NIE !!! Oprócz tego tak "piękne" słowa jak "ZABRANIA SIĘ, "WSTĘP WZBRONIONY", "ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA" (np. mostu na Nogacie w Jazowej (!!!!!?? cha, cha, !) i wiele innych "mundrości" władzy reprezentowanej przez towarzyszy Szmaciaków!
nie dla PRL!