UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uchwała uchwałą, a życie sobie. Pamiętam jeszcze w latach 60-tych sąsiadka hodowała świnkę lub dwie w komórce na przydomowym ogródku, budynek komunalny, ul. Kościuszki. Nikomu nie przeszkadzało, chyba że uchwale. To se ne vrati
MirCrow