UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda, ze te schrony zburzono :) Bylaby dzis atrakcja. Kto zna jeszcze jakies stare schrony, ktore sie w naszym miescie zachowaly?

PanMarcepan

Anuluj