UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, ze te schrony zburzono :) Bylaby dzis atrakcja. Kto zna jeszcze jakies stare schrony, ktore sie w naszym miescie zachowaly?
PanMarcepan
Szkoda, ze te schrony zburzono :) Bylaby dzis atrakcja. Kto zna jeszcze jakies stare schrony, ktore sie w naszym miescie zachowaly?
PanMarcepan