UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląska Starówka jest wspaniała. Czytałam gdzieś w prasie, że to atrapa. Zupełnie nie zgadzam się z takimi opiniami. Tu mieszkają ludzie, przychodzą tu zjeść, spotkać się. Zawsze, gdy przyjeżdża do nas rodzina, znajomi pokazujemy im nasze odbudowane Stare Miasto. Bardzo im się podoba. Gdy pokazują znajomym zdjęcia z Elbląga, pytają ich: "Byliście w Holandii?". Starówka jest nowa, bo jaka miałaby być? Przecież była wojna. Z niecierpliwością czekam na następne wybudowane kamienice!
KrysCzer