UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale mi atrakcja z basenem, porobią sobie karneciki dla firm, a szary człek nie może się na niego dostać, bo w poniedziałek po 15 godz bilety a może inaczej ochłapy są już wyprzedane. Postawcie jeszcze tablice z informacją. Teren prywatny wstęp wzbroniony.