UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy obecnych wladzach w Urzedzie powstanie tylko linia tramwajowa na ulicy 12 lutego, czy byly analizy tej inwestycji, czy to sie oplaci, z tego nie przybedzie miejsc pracy, a wlasnie brak pracy jest najwiekszym problemam Elbląga, nie ma dobrej pracy, ludzie nie pracują, coraz wiecej na ulicach tzw elementu, ktory ma najwiekszy przyrost, ludzie mniej kupuja kolejne interesy padają, nawet przedsiebiorczy sie nie buduja, to miasto zmierza niestety w zlym kierunku, bedzie, jak w dawnym NRD, glownie sfrustrowani emeryci.


Anuluj