UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lubie mój Elbląg, powiem więcej jestem czesto z niego dumna. Jednak także uważam, że bardzo brakuje tu agaparku z prawdziwego zdarzenia. Niedawno byłam na Litwie w sanatorium w Drudkiennikach. Byłam zdumiona jak Litwini potrafią wykorzystywać fundusze unijne na utrzymywanie w zdrowiu społeczeństwa. iIile tam buduje sie pieknych ośrodków rehabilitacyjnych. Nasze społeczenstwo się starzeje i wielu z nas bardzo wiele da, by zahamować skutki starości. Młodzi ludzie też potrzebują zdrowego stylu zycia. W mieście tak dużym konieczny jest taki osrodek!To priorytet! Wszystkie inne inwestycje(nawet te także cenne) powinny przejść na plan dalszy!

k.s.

Anuluj