UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ile imprez rocznie jest w hali na Grunwaldzkiej ? A tez ją miasto wybudowało. Więc dlaczego nie można wybudować basenu, z którego na pewno skorzystałoby więcej Elblążan i mieszkańców okolicznych niż w tej chwili korzysta z tej hali
el