UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo basen trzeba bylo wybudowac przy okazji budowy hali na Grunwaldzkiej. co do wolnych terenow to najwyzsza pora uruchomić budowe osiedla przy ul Wyzynnej, w stronę gory Pomnik i osiedla Przy Mlynie / ok. 150 - 200 dzialek /. Piekny projekt autprstwa P. bocheńskiego lezy od 10 lat w UM. Wtedy napewno ceny niedostepnych / reglamentowanych przez Wydz. Pana Augustynowicza dzialek by znaczaco spadly, a chetni prywatni inwestorzy czekaja, bo nie kazdy elblazanin, chce i musi mieszkać w blokach. Czy UM celowo wstrzymuje od kilku lat indywidualne budownictwo jednorodzinne w Elblągu ????


Anuluj