UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem Aborygenie jak można tak szkalować poczynania panującego nam prezydenta skoro tuż obok w dziale prasówka wielki tytuł: "Prezydent Elbląga w czołówce" !!!

zamiejscowy

Anuluj