UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem Aborygenie jak można tak szkalować poczynania panującego nam prezydenta skoro tuż obok w dziale prasówka wielki tytuł: "Prezydent Elbląga w czołówce" !!!
zamiejscowy
Nie wiem Aborygenie jak można tak szkalować poczynania panującego nam prezydenta skoro tuż obok w dziale prasówka wielki tytuł: "Prezydent Elbląga w czołówce" !!!
zamiejscowy