UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pierwszy raz się zgadzam z Aborygenem. Miasto nie jest od zarządzania takimi inwestycjami. Ale u nas, i to dobrze wiesz, jest odwrotnie. Dlaczego tak jest. .. to oczywiste. W ten sposób powstają spółki synekuralne, które obsadza się znajomymi króliczka, powstaje baza - mozliwe jak najszersza, która moze pomieścic na czasy złe szereg zaufanych ludzi władzy. W czasach dobrych spólki takie to np. sponsorzy wydarzen miejskich, dżentelmeni roku, aktyw rozmaitych ciał doradczych itp. La Famiglia z włoska:):) To dlatego tak trudno odebrać jej władzę w takich wąskich rynkach pracy jak Elbląg. W dużych miastach, każde ugrupowanie ma swoje folwarki, generujące utrzymanie - u nas ciagle budujemy jeden. .. ..

Moher

Anuluj