UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak w ogóle to obecna i przeszła (nie wspominając zaprzeszłej) sytuacja nie dopinguje władz do niczego. Ludzie, którzy ją wybrali są podobnego zdania, więc w sprawach procesów inwestycyjnych i innowacyjnych przedsięwzięć niech raczą milczeć - tak zresztą jak ich wybrańcy, którzy udają ustawicznie głuchoniemych. Mizeria poczynań w sprawach tak istotnych jak potencjał w każdej dziedzinie miasta powinien być oddany w ręce różnego wymiaru profesjonalnych inwestorów, których ściągnąć do nas tylko może korzystna oferta inwestycyjna. I na tym powinni się skupić nasi wielcy wodzowie, aby zaoferować atrakcyjne warunki inwestowania, ( np. wieloletnia dzierżawa gruntu, lub aport miasta do przedsięwzięcia w postaci nieruchomości) a nie zarządzaniu i powielaniu ustawicznych błędów w procesie inwestycyjnym. Wszak z tych działań ino sromota i wstyd na cały kraj. Jest piękna koncepcja EUROPARKU, którą jak widzimy z wielkim zadęciem i bez jakichkolwiek analiz profesjonalnych dyskredytuje wysuwając jakieś bzdurne wyliczenia niczem nie poparte. To już nawet przestaje być śmieszne - to jest tragiczne. Nigdzie w cywilizowanym świecie miasto nie zarządza takim mieniem. Ono je nadzoruje - a to zupełnie inna funkcja i czynność.
AborygenMiejscowy