UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja myślę, że przy obecnej technice wszystko można wybudować. Tylko kto da na to pieniądze? Proponuję zbiórkę wsród malkontentów
terefere
Ja myślę, że przy obecnej technice wszystko można wybudować. Tylko kto da na to pieniądze? Proponuję zbiórkę wsród malkontentów
terefere