UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja na prawdę nie rozumiem, jak coś takiego jak Aquapar może sie nie opłacac?! Skoro teraz oba elbląskie baseny są wykożystane do granic mozliwości?! Podejrzewam, że po prostu miasto odstrasza potencjalnych inwestorów i w ogóle ich nie szuka!!!

frustrat

Anuluj