UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeciez Góra CHrobrego moze byc wykorzystana całorocznie dla narciarzy, przeciez mozna zainstalowac specjalna mate (zapomnialem jak sie to nazywa). Znalazłoby sie pelno chetnych na to!!!
Przeciez Góra CHrobrego moze byc wykorzystana całorocznie dla narciarzy, przeciez mozna zainstalowac specjalna mate (zapomnialem jak sie to nazywa). Znalazłoby sie pelno chetnych na to!!!