UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeciez Góra CHrobrego moze byc wykorzystana całorocznie dla narciarzy, przeciez mozna zainstalowac specjalna mate (zapomnialem jak sie to nazywa). Znalazłoby sie pelno chetnych na to!!!


Anuluj