UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mają odśnieżać 3 godziny po ustaniu opadów? a jak będzie padać bez przerwy przez tydzień to zaczną odśnieżanie po tygodniu dopiero? więc znowy ich zaskoczy chyba że zima zaskoczy nas wszystkich i będzie 10 stopni na plusie do wiosny
^%^