UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mają odśnieżać 3 godziny po ustaniu opadów? a jak będzie padać bez przerwy przez tydzień to zaczną odśnieżanie po tygodniu dopiero? więc znowy ich zaskoczy chyba że zima zaskoczy nas wszystkich i będzie 10 stopni na plusie do wiosny

^%^

Anuluj