UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Służby odpowiedzialne za utrzymanie w czystości dróg i chodników zapewniają, że w Elblągu wszystko jest zapięte niemal na ostatni guzik i biały puch nie sparaliżuje ruchu na naszych ulicach. " Trzymamy za słowo, nasze służby kochane:D

pit

Anuluj