UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Służby odpowiedzialne za utrzymanie w czystości dróg i chodników zapewniają, że w Elblągu wszystko jest zapięte niemal na ostatni guzik i biały puch nie sparaliżuje ruchu na naszych ulicach. " Trzymamy za słowo, nasze służby kochane:D
pit