UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem obiektywnym obserwatorem i uważam że MPO bardzo dobrze sobie radzi z warunkami zimowymi mam porównanie z innmi miastami brawa dla tej firmy

obywatel

Anuluj