UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem obiektywnym obserwatorem i uważam że MPO bardzo dobrze sobie radzi z warunkami zimowymi mam porównanie z innmi miastami brawa dla tej firmy
obywatel
Jestem obiektywnym obserwatorem i uważam że MPO bardzo dobrze sobie radzi z warunkami zimowymi mam porównanie z innmi miastami brawa dla tej firmy
obywatel