UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co roku to samo a jak przyjdzie zima - to zaskoczenie, zaspani drogowcy mają budziki nastawione na godz. 11,oo albo i póżniej, a nie wiadomo czyje chodniki i tak nie są i nie będą odśnieżane /patrz Płk. Dąbka - Karowa - czyj to jest chodnik?/ ale nie tylko tam. Sprawdzimy jak spadnie pierwszy śnieg.