UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ojj sąsiad świetny artykuł; dd mi nasza starówka podoba sięę taka jaka jest; ) zwiedziłam już wiele starówek ale jednak nasza elbląska jest najładniejsza; dd pozdro xd; *
Kinga =)
ojj sąsiad świetny artykuł; dd mi nasza starówka podoba sięę taka jaka jest; ) zwiedziłam już wiele starówek ale jednak nasza elbląska jest najładniejsza; dd pozdro xd; *
Kinga =)