UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ojj sąsiad świetny artykuł; dd mi nasza starówka podoba sięę taka jaka jest; ) zwiedziłam już wiele starówek ale jednak nasza elbląska jest najładniejsza; dd pozdro xd; *

Kinga =)

Anuluj