UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tej chwili ona jest jakby odcięta torami tramwajowymi od reszty miasta. Można tam iść niczym odświętnie do Katedry. Jest interesującym obrazkiem w domowym przedpokoju. Trzeba coś zrobić, by była salonem miasta.


Anuluj