UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląska starówka nie istnieje od czasów wojny. Nie ma sensu oglądanie się za siebie. Jestem zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań. A z tymi cóż, chyba mogłoby być lepiej. Oczywiście nowe kamienice wyglądają znacznie lepiej niż te, które budowane były na początku lat 90.(koszmar!) niemniej do ideału wciąż daleko. Przydałaby się jakaś architektoniczna konsekwencja, gdyż tej bardzo brakuje nawet w tak pozornie prostym aspekcie jak wysokość ciągu kamienic (kłaniają się ostatnie wyczyny Mytycha, jedne wyższe drugie niższe a wszystkie tuż obok siebie).
Sven