UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tym, którym się nie podoba obecna starówka niech wrócą do czasów komuny. Wtedy to właśnie jacyś mądrzy wymyślili budowę wieżowców na starym mieście. Chwała, że do tego nie doszło bo dziś mielibyśmy starówkę, że głowa mała. Jedyne co trzeba zmienić to zdecydowanie przyspieszyć budowę pozosałych kamienic. Śmiech ogarnia jak się patrzy na budowę kamienic przy poczcie głównej, a będzie to już kilka ładnych lat. Zdecydowanie trzeba to przyspieszyć, a będzie to z korzyścią dla wszystkich.

Albert S.

Anuluj