UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak w ogóle to się trzeba zastanowić czy to coś można nazywać 'starówką' bo poza miejscem, gdzie kiedyś stały kamienice, kościołem, galerią, bramą i biblioteką to nie bardzo jest związek ze starówką, w gdańsku nawet jak odbudowano to w starym stylu, a u nas to jest normalna dzielnica z zabudową szeregową to raczej "szeregówka" niż "starówka"

szeregowy

Anuluj