UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Malkontenci, lepszy rydz niż nic. A zawsze może być lepiej. Minie kilka lat i będzie już normalna starówka. (Tylko te słupki :-( )
bruk
Malkontenci, lepszy rydz niż nic. A zawsze może być lepiej. Minie kilka lat i będzie już normalna starówka. (Tylko te słupki :-( )
bruk