UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Malkontenci, lepszy rydz niż nic. A zawsze może być lepiej. Minie kilka lat i będzie już normalna starówka. (Tylko te słupki :-( )

bruk

Anuluj