UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może w tych 53mln PLNów przewidziano też jakąś część na toalety publiczne w trosce o tysiące turystów jacy kiedyś się pokażą w naszym pięknym mieście, bo krzaków nam nie przybywa.
Dinaeel
Może w tych 53mln PLNów przewidziano też jakąś część na toalety publiczne w trosce o tysiące turystów jacy kiedyś się pokażą w naszym pięknym mieście, bo krzaków nam nie przybywa.
Dinaeel