UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w tych 53mln PLNów przewidziano też jakąś część na toalety publiczne w trosce o tysiące turystów jacy kiedyś się pokażą w naszym pięknym mieście, bo krzaków nam nie przybywa.

Dinaeel

Anuluj