UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo pamiętam ze filo spytał się mnie z jakiego zespołu jestem i nie wiedziałem jak odpowiedzieć bo na jednym koncercie nasz zespół ustapił miejsca lojalnemu tonemu na prośbe fila i myślałem ze mnie pamięta, i wtedy mieszko żartem powiedzial " to ty go nie znasz"?; ) sory jeśli odebraliście to za snobizm, jestem troche przewrażliwiony na punkcie organizacji koncertów od czasów Down Hillu; ) zwłaszcza skoro już sa kłopoty zanim impreza się zaczęła
Petro