UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale odnieś się Aniołeczku do tematu i zagadnienia, a nie opowiadaj tu nam jacy jesteśmy, bo nie ma to nic wspólnego z istotą rzeczy i oglądem sprawy. Jak widać relatywizm pojmowania świata ( no ćwiczyli to pół wieku) dla niektórych jest prosty, nie mają poglądów, zadania na temat i każde rozwiązanie nawet najgorsze, cieszy się ich uznaniem bo nie burzy porządku rzeczy do którego przywykli. Łaskawco - są jeszcze inne wyznania i ludzie z poglądami. Naprawdę!
AborygenMiejscowy