UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem rozczarowany naszymi malkontentami. Za mało narzekają. A przecież można by sobie dobrze ulżyć. A jeśli chodzi o Słoninę to za mało psów na nim wieszacie. A gdzie pretensje o trzesienie ziemi w Elblągu, a kto jest winny brzydkliej podody tego lata? Malkontenctwo najwyrażniej ginie.
jezry