UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Heniek 69 co ty chrzanisz?!. .Pomimo tego, że działka jest prywatna to w normalnych miastach istnieje coś takiego jak plan zagospodarowania i Główny Architekt Miejski, który powinien się czymś takim zainteresować! To, że ktoś ma swoją działkę w centrum miasta nie upoważnia go do tego żeby stawiać tam budę z kartoflami albo co gorsza nic nie robić, przyczyniając się do przekształcenia okolicy w slumsy.

pezet

Anuluj