UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli teren jest prywatny to wara wam od niego. Własność jest święta. Jeśli chcecie krwi to interesujcie się tymi którzy go sprzedali i nie zagwarantowali w umowie odpowiednich punktów.
Heniek69
Jeśli teren jest prywatny to wara wam od niego. Własność jest święta. Jeśli chcecie krwi to interesujcie się tymi którzy go sprzedali i nie zagwarantowali w umowie odpowiednich punktów.
Heniek69