UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cukiernia jest właścicielem tej, dużej przecież, działki? Rotfl. Co oni tam chcieli wybudować? Muzeum pączków? Niech władze miasta w końcu coś z tym terenem zrobią!
Sven
Cukiernia jest właścicielem tej, dużej przecież, działki? Rotfl. Co oni tam chcieli wybudować? Muzeum pączków? Niech władze miasta w końcu coś z tym terenem zrobią!
Sven