UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cukiernia jest właścicielem tej, dużej przecież, działki? Rotfl. Co oni tam chcieli wybudować? Muzeum pączków? Niech władze miasta w końcu coś z tym terenem zrobią!

Sven

Anuluj