UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Damian jest chyba bardzo młodym elblążaninem. Miejsce, które opisuje wygląda tak dłużej niż 2 lata, ok. 8 na moje oko. Nie miało tam być hipermarketu, tylko budynek ze sklepami na parterze i piętrowy garaż. Ktoś słusznie zauwazył, że miala go budowac Starówka, która padła na tej inwestycji. Nie wiem, czy aby to nie jest teren prywatny? Ale o wyjaśnienie tej kwestii powinien zadbać autor tekstu. Bo inaczej po co go pisał? Tak sobie ? Moim zdaniem, jesli coś się publikuje, to musi to mieć jakiś cel. Czekam zatem na ciag dalszy i wytłumaczenie sprawy Panie Damianie.
niecierpliwy