UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wlascicielem terenu jest "Marysienka", a na miejscu stacji paliw, rog tysiaclecia / hetmanskiej ma powstac hotel sieci apis, ktora kupila tą dzialke, ale nie robi od 2 lat nic.
wlascicielem terenu jest "Marysienka", a na miejscu stacji paliw, rog tysiaclecia / hetmanskiej ma powstac hotel sieci apis, ktora kupila tą dzialke, ale nie robi od 2 lat nic.