UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wlascicielem terenu jest "Marysienka", a na miejscu stacji paliw, rog tysiaclecia / hetmanskiej ma powstac hotel sieci apis, ktora kupila tą dzialke, ale nie robi od 2 lat nic.


Anuluj