UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Japończycy potrafią wybudować lotnisko na wodzie, budują drapacze na uskokach tektonicznych a naszym budowlańcom się ziemia osuwa. Pewnie grunt pod nogami tracą bo za dużo się nawódniają.
Heniek69
Japończycy potrafią wybudować lotnisko na wodzie, budują drapacze na uskokach tektonicznych a naszym budowlańcom się ziemia osuwa. Pewnie grunt pod nogami tracą bo za dużo się nawódniają.
Heniek69