UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam na tym placyku wyłożyła się firma "Starówka" i problem istnieje do dziś. Ogłosili plajtę bo utopili masę pieniędzy w palach. .. ot i cała prawda. A znając zawilłości naszego prawa jeszcze wiele lat plac odłogiem przeleży

Krzysiek

Anuluj