UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teren ten straszy od ponad 10 lat, jest wlasnoscia prywatna podobno wlasciciela cukierni w elblagu. Ostatnio rada miasta przyjela uchwale o wysokiej zabudowie w naszym miescie i biora to miejsce pod uwage przy budowie jakiegos wiezowca. Drugim miejscem alternatywnym dla wybudowania duzego bloku jest skrzyzowanie Hetmanskiej i Tysiaclecia na miejscu stacji paliw. Ale poczekamy, zobaczymy.
rrt