UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od dwóch lat stoi płot ale sama budowa, a raczej jej biedne powijaki, straszą nas już chyba. .. z 10 lat? Szkoda, że miasto nic z tym nie robi, zwłaszcza, że duża galeria handlowa w tym punkcie byłaby bardzo na miejscu.
Sven