UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żenada. Do Europy wjechaliśmy w podskokach, lecz nie radości tylko z powodu nierówności naszych dróg- wstyd i hańba. Jedyną prostą drogę jaką znam to droga do mechanika.

Wredny

Anuluj