UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żenada. Do Europy wjechaliśmy w podskokach, lecz nie radości tylko z powodu nierówności naszych dróg- wstyd i hańba. Jedyną prostą drogę jaką znam to droga do mechanika.
Wredny
Żenada. Do Europy wjechaliśmy w podskokach, lecz nie radości tylko z powodu nierówności naszych dróg- wstyd i hańba. Jedyną prostą drogę jaką znam to droga do mechanika.
Wredny