UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdy na początku lat 1980.Kumiela potężnie wylała zalewając sasiednie ulice - z budynków gospodarczych na ul. Oboźnej wyprowadzono ze 100 świń, a to centrum miasta - Mario


Anuluj