UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać w Eblągu taka tradycja. Na ulicy Komeńskiego też popołudniami zbierają się menelki w wieku ok 30lat na piwku przy przy kiosku spożywczym. Nikomu to nie przeszkadza nawet pani radnej która tam mieszka.

Budowlaniec niepijący

Anuluj