UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A teraz co ? Prądu produkują ledwie na potrzeby własne. .. Teraz to powinno się ten zakład nazwać ciepłownią. .
peter
A teraz co ? Prądu produkują ledwie na potrzeby własne. .. Teraz to powinno się ten zakład nazwać ciepłownią. .
peter