UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Syf jak jest tak był, tyle że teraz jest gorzej bo zamiast planowanej kawiarni na zapleczu są bloki, śmieci można usunąć jesli to komus przeszkadza - bloczków się już nie usunie - to obieg zamknięty śmieci są z bloków a bloki ze smieci - koło się zamyka. Socjalizm we krwi a pety i inne śmieci na trotuarze. Opinia z lat 50tych nadal aktualna, na pocieszenie - to nie tylko elbląska specyfika.