UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ninka!!! Niechcący podsunęłaś wspaniały pomyśł na otwarcie nowej działalności gospodarczej. Faktycznie, w Elblągu czegoś takiego nie ma! To ma rację bytu! I może przynosić dochody! Bomba

krzysio

Anuluj