UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ninka!!! Niechcący podsunęłaś wspaniały pomyśł na otwarcie nowej działalności gospodarczej. Faktycznie, w Elblągu czegoś takiego nie ma! To ma rację bytu! I może przynosić dochody! Bomba
krzysio
Ninka!!! Niechcący podsunęłaś wspaniały pomyśł na otwarcie nowej działalności gospodarczej. Faktycznie, w Elblągu czegoś takiego nie ma! To ma rację bytu! I może przynosić dochody! Bomba
krzysio