UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Szczególnie obecnie – w okresie ferii szkolnych – trudno żądać, aby dzieci posiadały przy sobie legitymacje szkolne, które bardzo łatwo mogłyby zagubić". To w takim razie po co dzieciom ta legitymacja ?? Zeby ja miec w domu?? Po to zostala wydana, zeby mozna bylo potwierdzic tozsamosc dziecka nie tylko podczas kontroli biletów.