UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tamtych czasach Elbląg słynął z tego, że był najbrzydszym, brudnym, zrujnowanym i najbardziej zaniedbanym miastem w Północnej Polsce! A niedługo potem zajmował już zaszczytne 3 miejesce w Polsce - po Żyrardowie i Wołominie - pod względem przestępczości !!!
tamten Elbląg .... .