UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no a to ze z piatku na sobote okolo godz, 23,40 zgwałcono brutalnie dziewczynę na ul. grunwaldzkiej przy ogrodowej to cisza i nikt nie interweniował co za ZNIECZULICA LUDZKA, ,, ,,

olo.p.

Anuluj