UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem to mlodziez nie powina nic placic bo niby z jakiej racji? a jesli juz to niech emerycio i rencisci tez placa, chocby za ulgowe, bo to nie jest sprawiedliwe. .

Conca go for glory

Anuluj