UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem to mlodziez nie powina nic placic bo niby z jakiej racji? a jesli juz to niech emerycio i rencisci tez placa, chocby za ulgowe, bo to nie jest sprawiedliwe. .
Conca go for glory
a moim zdaniem to mlodziez nie powina nic placic bo niby z jakiej racji? a jesli juz to niech emerycio i rencisci tez placa, chocby za ulgowe, bo to nie jest sprawiedliwe. .
Conca go for glory