UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bałtycka była speluną, jest( czasowo nie) i będzie - jeśli będzie(?). Parę lat temu prowadziło to jakieś babsko i brak klientów sprawił, że atakowała ludzi przed knajpą, którzy na chwilę się zatrzymali samochodem przed barem a to zakaz zatrzymywania bo zarezerwowane dla zaopatrzenia, wątpliwego zresztą. I bardzo dobrze, że nie ma tam tej speluny.


Anuluj